м. Львів, вул. Братів Рогатинців 12/10
+38 (093) 1705715
office@gal-jobs.com.ua

Новини

ШУКАЄШ РОБОТУ ЗА КОРДОНОМ? З GAL - JOBS - ЦЕ ПРОСТО!

Будь впевнений у своєму майбутньому. З січня по травень 2019 року тижневий тур по університетах  та коледжах Великобританії. Відвідаєте від 5 до 7 учбових закладів, станеш на декілька годин студентом, побачиш біолабораторії, комп’ютерні та медичні лабораторії, пройдеш курс англійської мови від 7.5 год/тиж. з носіями мови. За результатами цього туру ти зможеш зробити вибір, де ти хочеш вчитися, отримаєш сертифікат про участь у курсі лекцій. На вибір 3 програми:

1.Відвідування 5 учбових закладів на вибір: University of Glasgow – University of Strathclyde Glasgow – Glasgow Caledonian University – City of Glasgow College – The Royal College of Physicians and Surgeons of Glasgow – The Royal Conservatoire of Scotland  – Glasgow School of Art. Курс англійської мови 7,5 год./тиж. Проживання в гуртожитку, трансфер з/в аеропорт. Вартість від 615 GBP за тиждень.

2.Відвідування 5 учбових закладів на вибір: University of Edinburgh – Edinburgh Napier University – Heriot-Watt University – Edinburgh’s Telford College – Edinburgh College – The Royal College of – Surgeons of Edinburgh. Курс англійської мови 15год./тиж , проживання в гуртожитку, трансфер з/в аеропорт. Вартість від 754 GBP.

3. Відвідування від 5 до 7 учбових закладів на вибір: University of Edinburgh – Edinburgh College – University of Glasgow – University of Strathclyde Glasgow – University of Dundee – Dundee and Angus College – Abertay University – Aberdeen University – University of St Andrews. Курс лекцій від професора університету на англійській мові 1 тиждень. Проживання в готелі, трансфер з/в аеропорт. Вартість програми від 1370 GBP.