м. Львів, вул. Братів Рогатинців 12/10
+38 (093) 1705715
office@gal-jobs.com.ua

Школа-пансіон Кінгс Хоспітал (The King’s Hospital)

ШУКАЄШ РОБОТУ ЗА КОРДОНОМ? З GAL - JOBS - ЦЕ ПРОСТО!

Школа-пансіон Кингс Хоспітал (The Kings Hospital, вік 12-19 років, кількість уроків в тиждень – 28, розмір класу – 15 чоловік)має більш ніж 300-річний досвід освіти і по праву рахується однією з кращих в Ірландії. Розташована в комплексі сучасних будівель на березі річки Ліффи в передмісті Дубліна. Місце дуже тихе і безпечне з великою територією і інфраструктурою.

Школа має світлі, добре оснащені класні кімнати, декілька кімнат для відпочинку, приміщення загального користування, спеціально збудовану їдальню і великі спортивні споруди, включаючи басейн з підігрівом, тенісні корти, регбі-поле, футбольні площадки, баскетбольні площадки для любих погодних умов. Кожному студенту на вибір пропонується 26 видів спорту.

Розклад занять також побудований за давньою ірландською традицією – всі студенти мають обов’язкові уроки з 9 ранку до 15.30 дня. Школа відрізняється суворою дисципліною. Всі домашні завдання учні виконують при безпосередньому контролі вихователів, вчителів. В школі розвинута система самоуправління і тут працює студентська рада. Навчальний рік складається з 42 тижнів. Перебування в школі 7 днів на тиждень (можливо 5 днів).

Проживання в одному з 10 гуртожитків в кампусі школи в кімнатах з вигодами на 2/4/6 чоловік. Гуртожитки діляться на приміщення для хлопчиків і для дівчаток. Половина викладачів і працівників школи постійно проживає на території школи і забезпечує повну безпеку студентів, а також слідкує за їх фізичним і психологічним станом.

Учні випускного класу проживають в змішаному приміщенні в кімнатах з вигодами на 2 чоловік, з окремими залами для додаткових занять.

Вартість від 19400 євро в рік.