м. Львів, вул. Братів Рогатинців 12/10
+38 (093) 1705715
office@gal-jobs.com.ua

Програма Au-Pair

ШУКАЄШ РОБОТУ ЗА КОРДОНОМ? З GAL - JOBS - ЦЕ ПРОСТО!

Термін «аu-рair» означає «на рівних правах». Участь у програмі бере молодь у всьому світі. Тобто, ти не найманий працівник, не прибиральниця, не нянька. Ти – член ОСВІТНЬОЇ програми Au-Pair.

Ця чудо-програма почала своє існування з 24 листопада 1969 року, коли за її прийняття проголосувала Рада Європи. Тоді ж, розробили єдині міжнародні стандарти – «Європейська угода про перебування Au-Pair», що стало основою програмного документу.

Давно відомо, що найефективнішим способом вивчити іноземну мову, заглибитися в культуру країни – це стати повноправним членом іноземної сім’ї. Це набагато краще, ніж постійно перебувати на парах у школах чи універах.

Згідно з умовами програми Au-Pair ти їдеш саморозвиватися, а також допомагати приймаючій сім’ї з дітьми. Тому з тебе – догляд за своїми тимчасовими сестрами/братами, а з них – щомісячні кишенькові гроші (від 260 до 500 євро).

Au-Pair – це безкоштовне харчування. Щоб вижити в Європі і харчуватися не одним хлібом та картоплею, в місяць потрібно близько 500 євро.

Au-Pair – це безкоштовне проживання. Хочеш жити у нормальній кімнаті, з ванною й туалетом? Викладай від 500 до 1000 євро в місяць.

Au-Pair – це безкоштовні мовні курси. Звісно, їдучи в чужу країну, неможливо «виїхати» на фразах «моя твоя не розуміти». Хочеш вдосконалити знання мови – плати за річну програму в середньому від 3000 до 5000 євро.

Умови участі у програмі залежать від країни:

-вік: від 18 до 30 років (залежно від країни);

– закінчена середня освіта;

– володіння достатнім рівнем іноземної мови для спілкування з дітьми та родиною (щонайменше рівень А1);

– відкритість, комунікабельність, готовність прийняти іншу культуру;

– відповідальність і сумлінність;

–  досвід роботи з дітьми (робота /практика вожатим, тренером, спортивним інструктором, вчителем молодших класів, вихователем в дитячому садку, нянею тощо);

– відсутність судимостей;

– не перебувати у шлюбі і не мати дітей;

– також  вітається наявність водійських прав, але не є обов’язковою.

До речі, у тебе буде ОПЛАЧУВАНА відпустка – від 2 до 5 тижнів (залежно від країни) ти маєш повне право відпочити або поїхавши додому, або ж спланувавши неймовірні канікули десь у теплих краях.

Програма Au-Pair – це геніальна річ, яка дійсно змінює життя учасників на краще, яка розширяє кругозір, відкриває двері до закордонних вузів та безкоштовного навчання. Можна багато писати про переваги Au-Pair, але тільки той, хто взяв участь – зможе відчути на собі те, чого не вчать у жодних універах чи школах. Будь сміливою, ставай Au-Pair!