м. Львів, вул. Братів Рогатинців 12/10
+38 (093) 1705715
office@gal-jobs.com.ua

Програма Study and Work

ШУКАЄШ РОБОТУ ЗА КОРДОНОМ? З GAL - JOBS - ЦЕ ПРОСТО!

Програма відноситься до 8- ми  місячних навчальних програм. Навчання проходить в Дубліні –  столиці Ірландії.

Вартість програми на 8 місяців від 3520 Євро.

В програму входить:

– 15 годин англійської в тиждень;

– учбові матеріали;

– сертифікат про закінчення курсу.

Для всіх мовних шкіл в Ірландії на перші 2 тижні студента поселяють жити в ірландську сім’ю. Це необхідно для того, щоб у студента була постійна адреса і його змогли зареєструвати в поліції, відкрити банківський рахунок і для оформлення інших необхідних документів.

Пізніше студент може залишитись жити в сім’ї, може переїхати в гуртожиток, може винайняти кімнату або квартиру.

Всі ці питання обговорюються зі студентом перед зарахуванням на програму.

Під час навчання на цій програмі у студента є канікули  від 3 днів до 2 тижнів (все залежить від того, в який час студент приїхав на програму).

Під час канікул в Ірландії студенти можуть працювати 40 год./тиж., а під час навчання – 20 год./тиж. 

Так як програма проходить в столиці, є багато можливостей знайти роботу. Студент сам займається пошуком роботи, але ми можемо порадити сайти, де дивитись актуальні вакансії. Всі студенти, які приїжджали вчитися по цій програмі змогли  знайти собі роботу. Для початку це може бути робота в кафе, фаст фуд, готелі, магазини. Пізніше у студента з’являється більше знайомих, підвищується рівень англійської, і, як правило, вони займають більш високі позиції. Якщо студент має високий рівень освіти і хороше резюме, то він зможе знайти більш високооплачувану роботу.

Якщо для студента дуже важливо знайти хорошу роботу, у нього є освіта і мінімум 2 – х річний стаж роботи, то для таких студентів проводиться аналіз ринку, пошук вакансій, оформлення/коректування/написання резюме, мотиваційного листа, Skype-консультації. Вартість такої послуги коливається від 150 євро і більше.