м. Львів, вул. Братів Рогатинців 12/10
+38 (093) 1705715
office@gal-jobs.com.ua

Підготовка до екзаменів IELTS, TOEIC, Trinity GESE 2 & GESE 5 Exam Preparation в мовних школах Великобританії

ШУКАЄШ РОБОТУ ЗА КОРДОНОМ? З GAL - JOBS - ЦЕ ПРОСТО!

IELTS (International English Language Testing System – Міжнародна тестова система з визначення рівня англійської) – найпопулярніший у світі екзамен з англійської мови, який складають більш ніж два мільйони осіб кожного року. IELTS допоможе вам проживати, навчатися та працювати в будь-якій країні.

Більш ніж 10.000 організацій у 140 країнах визнають результати іспиту IELTS для проживання, здобування освіти та працевлаштування. Сертифікат екзамену IELTS – єдиний сертифікат для подачі документів для еміграції, який визнають всі країни.

Підготовка  до екзамену може проходити у містах Глазго або Едінбурзі на базі англійських шкіл, які мають більше 20 років досвіду роботи з іноземними студентами, схвалені Міністерством освіти Шотландії і British Council UK.

На цих курсах студенти проходять всю структуру екзамену IELTS, виконують подібні завдання, викладачі видають студентам екземпляри тестів IELTS для практики, перевіряють твори і дають на них рецензії, а також практикують розмовну частину екзамену IELTS один на один зі студентом.

Заїзд на програму (з цієї дати студент вже вчиться по програмі) у 2019 році починається 07.01.2019 і т.д.

Студентам проводять по 15 годин занять з англійської мови в тиждень – підготовка до IELTS з 9 ранку до 12.15 дня. Є можливість інтенсивніше займатись по 22 години на тиждень.

Мінімальна тривалість програми 4 тижні. 

Вартість програми  в Глазго:

-до 11 тижнів – 168 Євро  в тиждень;

-більше 12 тижнів – 155 Євро в тиждень;

Вартість програми в Единбурзі:

-до 11 тижнів – 178 Євро в тиждень;

-більше 12 тижнів – 168 Євро в тиждень.

У вартість  програм включено:

-заняття англійською мовою по 15 або 22 год/тиж.;

-роздаткові учбові матеріали.

 

Додаткова послуга: якщо студент хоче здавати IELTS відразу після курсу, то є можливість його записати на екзамен в British Counsil в місті, в якому студент проходить підготовку (Глазго чи Единбург). Екзамен по IELTS платний і послуга «запис на екзамен IELTS» оплачується додатково.